Współpraca hurtowa

Naszą ofertę współpracy przygotowaliśmy dla odbiorców hurtowych - sklepów muzycznych i elektronicznych oraz firm handlowych. Jeśli uważasz, że Twoi klienci mogą być zainteresowani naszymi produktami, zapraszamy do współpracy!

W Musictrade możemy zaoferować naszym klientom hurtowym bardzo dobre ceny, ponieważ jesteśmy bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce wielu świetnie rotujących produktów. Nagłośnienie mobilne czy reflektory LED to urządzenia, które sprzedajemy od ponad ośmiu lat – i w tym czasie udało się nam oraz naszym hurtowym odbiorcom osiągnąć nie lada sukcesy, mierzone nie tylko obrotem, ale również wysoką marżą. Wiemy jakie produkty branżowe są w Polsce popularne, obserwujemy trendy rynkowe, monitorujemy ceny i na bieżąco reagujemy na to, co dzieje się na rynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować produkty, które po prostu świetnie się sprzedają.

 

Aby zostać naszym hurtownikiem wystarczy zarejestrować się >>>tutaj<<< i przesłać dokumenty rejestrowe firmy (NIP, REGON, wpis do EDG lub KRS). Przesłane dokumenty zostaną niezwłocznie zweryfikowane, a po potwierdzeniu profilu prowadzonej działalności otrzymają Państwo mailowe potwierdzenie rejestracji i będą Państwo mogli od razu zalogować się do naszego systemu i dokonywać zakupów.


Naturalnie w dowolnej chwili mogą Państwo wprowadzić zmiany na swoim koncie czy kontaktować się z nami, celem konsultacji w sprawie sprzętu. Nasi opiekunowie B2B są do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

 

pixel