Witamy w MusicTrade!

MusicTrade to platforma handlowa polskiego dystrybutora marek:
Beamz
Skytec
Skytronic
Vonyx

Vexus
Power Dynamics
i innych

Nasza oferta skierowana jest do sklepów i firm handlowych. Obejmuje ona sprzęt oświetleniowy, nagłośnieniowy w tym nagłośnienie mobilne, oraz sprzęt estradowy . W naszej ofercie znajdują się także instrumenty muzyczne, sprzęt DJ i sprzęt RTV, a także produkty z kategorii elektroniki użytkowej. Wszystkie sprzęty i akcesoria, które możecie Państwo u nas kupić możemy zaoferować w bardzo atrakcyjnych cenach, wszystko dlatego, że w większości przypadków jesteśmy importerem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek, których ofertę przedstawiamy.  Pozwala nam to zaproponować naszym odbiorcom hurtowym zdecydowanie NAJNIŻSZĄ CENĘ NA RYNKU.


MusicTrade powstało z myślą o sklepach oraz podmiotach handlowych, które zainteresowane są współpracą i sprzedażą naszych produktów swoim klientom.
By zostać naszym odbiorcą hurtowym, wystarczy wysłać nam dokumenty rejestrowe firmy. Sprawdzimy je w ciągu 48 godzin i nasz dział sprzedaży hurtowej podejmie decyzję dotyczącą współpracy i rabatów naliczanych hurtownikowi. 

 


Nasi Klienci hurtowi otrzymują login i hasło, tylko logując się na MusicTrade widoczne są ceny hurtowe. Bez logowania, każdy odwiedzający widzi tylko nasze sugerowane ceny detaliczne. Hurtownicy zalogowani na MusicTrade mogą liczyć na regularne akcje promocyjne oraz opiekę naszego działu sprzedaży hurtowej. Możemy odwiedzać naszych hurtowników, proponować im dodatkowe promocje w celu pozyskania klientów detalicznych czy wspomagać sprzedaż stacjonarną oraz internetową. Możemy pomóc na każdym etapie! 


pixel